The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 06.01.2013, 18:25
Uffff, chyba się udało zebrać wszystko razem.
Żadnych skarg nie uwzględniam - każdy ma prawo się walnąć

-------------------------------------------------------------------------------------------------

Najlepszy forumowicz:

WISŁAZWE 7 głosów
wolfy 5 głosów
Szprotson i serek.c2 4 głosy
Bóg Trybun 3 głosy
LuKaS TSW 2 głosy


Po jednym głosie:

Mila
Padre1906
emj10
murray
Kocur
rw88
rakfur
Arapaho
Ela
RoS
Arti
Uran235



Miss forum: (zacięta rywalizacja chociaż nie wiem co tu robią osobniki płci męskiej )

Tiramisu 7 głosów
Żmijka, Ela oraz Kibicka 5 głosów
Gypsy 3 głosy
Mila2 głosy

Po jednym głosie:

masterlag
nikola
kot
Padre1906
bondTSW


Innowierca:

kreseq - 10 głosów
emj10 oraz 0 22 - 4 głosy

Po jednym głosie:

Killzone
bukaj22
Sartre
mi(L)a


Żartowniś: (na uwagę zasługuje obecność naszego obecnego trenera za jego ostatnie wywiady )

gigant - 19 głosów
LuKaS TSW, wolfy oraz Semper Fidelis 85 - 3 głosy

Po jednym głosie:

Mila
7 Kotów
alkoholik
Tomasz Kulawik
Gwiaździsty
Krygav
WISŁAZWE


Najmądrzejsze posty: (cieszy duża ilość wymienionych osób)

Kot 9 głosów

Pablo84 - 8 głosów
Bóg Trybun oraz Jędrek76 - 6 głosów
wolfy oraz Kocur 5 głosów
serek.c2 oraz Arapaho - 4 głosy
rw88 - 3 głosy
Szprotson, WISŁAZWE, rakfur, Uran235 oraz Wiślak68 - 2 głosy

Po jednym głosie:

Mila
kreseq
normalny 1906
arti
Watts
Worcester
!!RIVER!!
Arked
Lemoniadowy Joe
fialo
Bob Budowniczy
Ela
Mareq
hunter
FraMat
Ogryzek
aNouc


Debiut roku:

brak - chociaż widać kilka debiutów w niechlubnych kategoriach


Największy awans:

domin_czyzyny, westersyl oraz Jaroo1- 3 głosy
elefant - 2 głosy

Po jednym głosie:

Mila
Pablo84


Zaginiony w akcji: (widać że w Irlandii odcinają dostęp do sieci )

7 Kotów - 9 głosów
Dorotja - 3 głosy
Flamengista - 2 głosy

Po jednym głosie:

Stara Gwardia ogółem
Cygan
Ola7
gigant
kibic 1928
harimata
szczebrzeszcz
Usiu
Wormal
Emsi
rwd
Wilk
olTschool
1q2
emjot


Pokemon: (ostra rywalizacja w tej kategorii - Panie i Panowie - weźcie pod uwagę co piszeciebo wstyd)

pysio oraz Bobek90 - 7 głosów

Jose841 - 5 głosów
Sialalala oraz Szpen - 4 głosy
Miłosz, Hanys oraz michu_k - 3 głosy
AS82 - 2 głosy

Po jednym głosie:

alkoholik
chopin,
napinacze nie lubiący obcych spoza Wisły
matheev
KOALIK
Karamazov
wortski
kowalkowskij
Verbrecher
TheChris
merkury
emj10
Cortez
For_Fun
Wigiwares


Nadzieja forum:

19sebawro06 oraz Jaroo1 - 2 głosy

Po jednym głosie:

Mila
Nadzieja na powrót starej gwardii
Bóg Trybun
domin_czyzyny


Najbardziej druzgocący post:

SKWK i kurtki po 1000 zł - 5 głosów
rozkminy micha o kibolach, gadu gadu metala oraz temat transferowy plus twórczość Szpenia - 2 głosy

Po jednym głosie:

Poszukiwanie partnera na mecz
Cytat:
Worcester:
Neutralność ce..... dzisiaj heteroseksualnych samców z najniższym poziomem testosteronu, którzy żyją, aby tylko żyć. To lewackie myślenie, które powinno być odrzucane przez prawdziwych mężczyzn. Człowiek jest stworzony do walki, a neutralność jest jej wrogiem.
"Jak ktoś się boi walki, to musi zostać niewolnikiem tych, co się nie boją."
Sialalala o Katastrofie Smoleńskiej
Miłosz za całokształt twórczości
Bobek90 za całokształt twórczości


Najweselszy post:

Cytat:
WiślakMyślenice:
Witam wszystkich kibiców. Spójrz na Piszczka i na Dragana. Szkoda, że nie jest nim. Ale jeżeli zapier(d)alałby na treningach zamiast po Bonarce mógłby być taki jak on.Co ma w ręku? Mistrzostwo i Puchar Niemiec. Potem znów na niego, i na Dragana. Co widzisz? Piszczek wygląda tak, jak Twój zawodnik mógłby. Spójrz jeszcze raz. Ma szybkość, o jakiej Twój Dragan może tylko pomarzyć. Siedzę na dupie.
- 3 głosy

gigant całokształt oraz pytanie o gumową lalkę na Derbach - 2 głosy

Po jednym głosie:

SKWK i kurtki po 1000 zł
Bóg Trybun wyróżnienie
shoutbox podczas meczy
instrukacja zapisów do młodzieżówki Wisły
wolfy i jego zajebistość
beka z piłkarzyków
gigant o Kulawiku: http://wislakrakow.com/forum/showpos...&postcount=682
Cytat:
Drozd:

"W aspekcie ideowym mógłbyś się równać z krową na pastwisku, jej też chodzi tylko o to żeby się nażreć i żeby ktoś wydoił. Reszta ją szczerze pie.rdoli. "

"To że jakiś pederasta przebiegnie raz na rok w tęczowych kalesonach nie znaczy że ludzie całkiem pogłupieli."

Najgłupszy post:

Cytat:
Sialalala:
każdy z was oszołomy, ci od pisu i ich teorii spiskowej na temat KATASTROFY lotniczej w smoleńsku, ci co bronili legend Wisły na czele z panem trenerem Kulawikiem a teraz jak wiatr zmienił kierunek nagle zmieniają zdanie oszołomy !! i wy czyli wsumie te same oszołomy, które nie potrafią żyć bez forum ich całe życie to AWANTURA na forumw każdym temacie, oszołomy!!!
- 5 głosów

Miłosz za całokształt oraz pytania o gadu gadu metala 2 - głosy

Po jednym głosie:

SKWK i kurtki po 1000 zł
Szpen za całokształt
Wiślak68 za inwestycje Oknoplast w Inter Mediolan i wpływ PIS na awans do Euro 2008
michu-k o kibolach
JOSE 841 całokształt
Cytat:
Szpen:
"Nigdy nie było tematu ukończenia całośći do mistrzostw. Zawsze była mowa o przejezdności."
Cytat:
Bobek90:
Ale szczeniaczek nie moze uzywac kondonka, oraz nie moze uprawiac sexu oralnego i analnego. Aha, pan reka nie moze tez zadowalac pana szczeniaczka.
Cytat:
Pysio:

Pracę mam dobrą, jeżdżę autem, na który mnie było stać (nowym z salonu za 70 tys zł), wkrótce biorę ślub i się śmieję z takich jak Drozd co całe swoje życie oddają za Smoleńsk


Wisła powinna przedłużyć w tym wypadku kontrakt z Tomkiem i sprzedać go za co najmniej 2 mln euro. Dla Apoelu to żadne pieniądze, a jeśli zależy im naprawdę na Tomku to i tak go od nas kupią! Mam nadzieję, że Bednarz zna się na biznesie i myśli podobnie jak ja

Poglądowe zdjęcie, które obala teorię, że samolot nie jest wstanie na wysokości 7 metrów odwrócić się na grzbiet.. zdjęcie http://imageshack.us/photo/my-images/195/samolotl.png/
Po stracie skrzydła na odległości do 7 metrów od kadłuba obrót jest jak najbardziej możliwy w wyżej przedstawionym przypadku

Najmądrzejszy post:

Kot za całokształt - 5 głosów
rw88 za całokształt - 2 głosy

Po jednym głosie:

Jędrek76 za całokształt
Arti za całokształt
rakfur za całokształt
serek.c2 za całokształt


Rozmywacz pozytywny:

gigant - 5 głosów
Szprotson oraz Gwiaździsty - 3 głosy
WiślakMyślenice, Mila oraz Seba_krakow - 2 głosy

Po jednym głosie:

wolfy
domin_czyzyny
dynek.pl
tofik
kocur
fialo
Pablo84
MatMario
pysio
Drozd
rw88


Rozmywacz negatywny:


Bobek90 - 6 głosów
michu_k - 4 głosy

JOSE841 - 3 głosy
Sialalala oraz For_Fun - 2 głosy

Po jednym głosie:

alkoholik
AS82
Majkel
milicjanci i łamistrajki z klubu i wśród kibiców
Miłosz
pysio
uposledzony_ale_kumaty
Kamyk
emj10


Najlepszy moderator:


WISŁAZWE - 23 głosy
Framat - 4 głosy

Po jednym głosie:

Kominek
marcin


Najgorszy moderator:

Framat - 3 głosy



Najlepszy temat:

To i owo na luziku - 6 głosów
Temat Polityczny - 5 głosów
Zagadki, Typer oraz Mam pytanie - 4 głosy
Nasi piłkarze, Boks oraz Ekstraklasa - 3 głosy
Nibylandia - 2 głosy

Po jednym głosie:

Seriale
Aktualny meczowy
Motoryzacja
Byli piłkarze
Historia Wisły
Historyczny
Wisła Piłka Nożna jako cała sekcja


Najlepszy podpis:

Tomo - 7 głosów


R33 - 2 głosy


Po jednym głosie:

killzone


WISŁAZWE
Cytat:
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
WiślakMyślenice
Cytat:
"Żeby żyć, trzeba mi dymu rac, tego dopingu, głosów z tysięcy gardeł na stadionie"

Dawid Zapisek- cześć i chwała!
TheGameLA


kreseq


Nesta
Padre1906



Wyróżnienie: (cieszy że największa ilość osób uznała spadek starozakonnych)

"Time to say goodbye" oraz spadek Anty-Wisły - 14 głosów
RoS - 4 głosy za Typera
Śląsk Mistrzem - 3 głosy
Mucha i jej działalność ogółem plus Super Puchar - 3 głosy
Wit.ek - 2 głosy za Statystyki
WISŁAZWE - 2 głosy za organizację konkursu
westersyl - 2 głosy za kompilacje
Arapaho - 2 głosy za ogarnięcie tematu Wiślackich Patriotów

Kocur - 1 głos za kontynuację WSA
Bednarz - 1 głos za całokształt działalności
SKWK - 1 głos za całokształt działalności


Wyróżnienie:
Ś.P Dawid Zapisek
Maciej Wołoszyn
Daniel Sikorski najlepszy piłkarz Polski,
NASZE MIASTO, NASZE ZASADY - WYPADA Z GRY TEN, KTO NIE PILNUJE OPRAWY!


------------------------------------------------------------------------------------------


Można komentować

Kto komu wisi piwo czy drinka czy romantyczny wieczór za przekupstwo w głosowaniu uzgadniajcie na priv (Chyba że romantyczny wieczór z Wiślaczką to na priv do mnie )


Udanego roku 2013!!!
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:03.