
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
semper fi
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC
Offline |
#28
|
|||||||||
|
Uffff, chyba się udało zebrać wszystko razem.
Żadnych skarg nie uwzględniam - każdy ma prawo się walnąć ![]() ------------------------------------------------------------------------------------------------- Najlepszy forumowicz: WISŁAZWE 7 głosów wolfy 5 głosów Szprotson i serek.c2 4 głosy Bóg Trybun 3 głosy LuKaS TSW 2 głosy Po jednym głosie: Mila Padre1906 emj10 murray Kocur rw88 rakfur Arapaho Ela RoS Arti Uran235 Miss forum: (zacięta rywalizacja chociaż nie wiem co tu robią osobniki płci męskiej ) Tiramisu 7 głosów Żmijka, Ela oraz Kibicka 5 głosów Gypsy 3 głosy Mila2 głosy Po jednym głosie: masterlag nikola kot Padre1906 bondTSW Innowierca: kreseq - 10 głosów emj10 oraz 0 22 - 4 głosy Po jednym głosie: Killzone bukaj22 Sartre mi(L)a Żartowniś: (na uwagę zasługuje obecność naszego obecnego trenera za jego ostatnie wywiady ) gigant - 19 głosów LuKaS TSW, wolfy oraz Semper Fidelis 85 - 3 głosy Po jednym głosie: Mila 7 Kotów alkoholik Tomasz Kulawik Gwiaździsty Krygav WISŁAZWE Najmądrzejsze posty: (cieszy duża ilość wymienionych osób) Kot 9 głosów Pablo84 - 8 głosów Bóg Trybun oraz Jędrek76 - 6 głosów wolfy oraz Kocur 5 głosów serek.c2 oraz Arapaho - 4 głosy rw88 - 3 głosy Szprotson, WISŁAZWE, rakfur, Uran235 oraz Wiślak68 - 2 głosy Po jednym głosie: Mila kreseq normalny 1906 arti Watts Worcester !!RIVER!! Arked Lemoniadowy Joe fialo Bob Budowniczy Ela Mareq hunter FraMat Ogryzek aNouc Debiut roku: brak - chociaż widać kilka debiutów w niechlubnych kategoriach ![]() Największy awans: domin_czyzyny, westersyl oraz Jaroo1- 3 głosy elefant - 2 głosy Po jednym głosie: Mila Pablo84 Zaginiony w akcji: (widać że w Irlandii odcinają dostęp do sieci )7 Kotów - 9 głosów Dorotja - 3 głosy Flamengista - 2 głosy Po jednym głosie: Stara Gwardia ogółem Cygan Ola7 gigant kibic 1928 harimata szczebrzeszcz Usiu Wormal Emsi rwd Wilk olTschool 1q2 emjot Pokemon: (ostra rywalizacja w tej kategorii - Panie i Panowie - weźcie pod uwagę co piszeciebo wstyd) pysio oraz Bobek90 - 7 głosów Jose841 - 5 głosów Sialalala oraz Szpen - 4 głosy Miłosz, Hanys oraz michu_k - 3 głosy AS82 - 2 głosy Po jednym głosie: alkoholik chopin, napinacze nie lubiący obcych spoza Wisły matheev KOALIK Karamazov wortski kowalkowskij Verbrecher TheChris merkury emj10 Cortez For_Fun Wigiwares Nadzieja forum: 19sebawro06 oraz Jaroo1 - 2 głosy Po jednym głosie: Mila Nadzieja na powrót starej gwardii Bóg Trybun domin_czyzyny Najbardziej druzgocący post: SKWK i kurtki po 1000 zł - 5 głosów rozkminy micha o kibolach, gadu gadu metala oraz temat transferowy plus twórczość Szpenia - 2 głosy Po jednym głosie: Poszukiwanie partnera na mecz Cytat:
Miłosz za całokształt twórczości Bobek90 za całokształt twórczości Najweselszy post: Cytat:
gigant całokształt oraz pytanie o gumową lalkę na Derbach - 2 głosy Po jednym głosie: SKWK i kurtki po 1000 zł Bóg Trybun wyróżnienie shoutbox podczas meczy instrukacja zapisów do młodzieżówki Wisły wolfy i jego zajebistość beka z piłkarzyków gigant o Kulawiku: http://wislakrakow.com/forum/showpos...&postcount=682 Cytat:
Najgłupszy post: Cytat:
Miłosz za całokształt oraz pytania o gadu gadu metala 2 - głosy Po jednym głosie: SKWK i kurtki po 1000 zł Szpen za całokształt Wiślak68 za inwestycje Oknoplast w Inter Mediolan i wpływ PIS na awans do Euro 2008 michu-k o kibolach JOSE 841 całokształt Cytat:
Cytat:
Cytat:
Najmądrzejszy post: Kot za całokształt - 5 głosów rw88 za całokształt - 2 głosy Po jednym głosie: Jędrek76 za całokształt Arti za całokształt rakfur za całokształt serek.c2 za całokształt Rozmywacz pozytywny: gigant - 5 głosów Szprotson oraz Gwiaździsty - 3 głosy WiślakMyślenice, Mila oraz Seba_krakow - 2 głosy Po jednym głosie: wolfy domin_czyzyny dynek.pl tofik kocur fialo Pablo84 MatMario pysio Drozd rw88 Rozmywacz negatywny: Bobek90 - 6 głosów michu_k - 4 głosy JOSE841 - 3 głosy Sialalala oraz For_Fun - 2 głosy Po jednym głosie: alkoholik AS82 Majkel milicjanci i łamistrajki z klubu i wśród kibiców Miłosz pysio uposledzony_ale_kumaty Kamyk emj10 Najlepszy moderator: WISŁAZWE - 23 głosy Framat - 4 głosy Po jednym głosie: Kominek marcin Najgorszy moderator: Framat - 3 głosy Najlepszy temat: To i owo na luziku - 6 głosów Temat Polityczny - 5 głosów Zagadki, Typer oraz Mam pytanie - 4 głosy Nasi piłkarze, Boks oraz Ekstraklasa - 3 głosy Nibylandia - 2 głosy Po jednym głosie: Seriale Aktualny meczowy Motoryzacja Byli piłkarze Historia Wisły Historyczny Wisła Piłka Nożna jako cała sekcja Najlepszy podpis: Tomo - 7 głosów ![]() R33 - 2 głosy ![]() Po jednym głosie: killzone ![]() WISŁAZWE Cytat:
Cytat:
![]() kreseq ![]() Nesta Cytat:
![]() Wyróżnienie: (cieszy że największa ilość osób uznała spadek starozakonnych) "Time to say goodbye" oraz spadek Anty-Wisły - 14 głosów RoS - 4 głosy za Typera Śląsk Mistrzem - 3 głosy Mucha i jej działalność ogółem plus Super Puchar - 3 głosy Wit.ek - 2 głosy za Statystyki WISŁAZWE - 2 głosy za organizację konkursu westersyl - 2 głosy za kompilacje Arapaho - 2 głosy za ogarnięcie tematu Wiślackich Patriotów Kocur - 1 głos za kontynuację WSA Bednarz - 1 głos za całokształt działalności SKWK - 1 głos za całokształt działalności Wyróżnienie: Ś.P Dawid Zapisek Maciej Wołoszyn Daniel Sikorski najlepszy piłkarz Polski, NASZE MIASTO, NASZE ZASADY - WYPADA Z GRY TEN, KTO NIE PILNUJE OPRAWY! ------------------------------------------------------------------------------------------ Można komentować ![]() Kto komu wisi piwo czy drinka czy romantyczny wieczór za przekupstwo w głosowaniu uzgadniajcie na priv (Chyba że romantyczny wieczór z Wiślaczką to na priv do mnie )Udanego roku 2013!!! ![]()
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
|
||||||||||
|

|
||||||
|
|