
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline |
#11
|
Tak Ci się tylko wydaje, jak każdemu lemingowi. Byle trawa była zielona i łańcuch odpowiednio długi. I nie chodzi o demagogię, a o trzeźwą ocenę rzeczywistości, bez patrzenia czy prawda się opłaci. Gdyby Tusk tak jak powinien przypilnował ciała prezydenta, nie pozwolił robić zdjęć byle komu, albo chociaż nie lizał dupy ruskim bez względu na okoliczności, ci nie posuwali by się do takich akcji. A tak mają go za gówniarza w krótkich spodenkach. Kto za to odpowiada jak nie cudak? Jeżeli masz tylko tak sie udzielać to może faktycznie nie wracaj. ![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|