The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
riv
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 02.10.2012, 10:00
Baala napisał(a):Wyświetl post

--------------------Pareiko
-------Jovanovic--Głowacki--Bunoza
Burliga---Chrapek--Wilk--Jaliens--Frederiksen
----------------Melikson
-------------------------Genkov
Wybitnie skuteczna taktyka i wg mnie przyszłość piłki nożnej ale powiedz mi czy jesteś w stanie sobie wyobrazić Burligę i Frederiksena biegających 90 minut na pełnej ku*wie od pola do pola? Bo ja nie. Nie jestem też w stanie wyobrazić sobie Jaliensa i Wilka kreującego JAKIEKOLWIEK akcje, bo sam Chrapek nic nie zdziała. Taktyka opierająca się na niesamowicie wydolnych wingbackach gdy nasi zawodnicy nie wiedzą pewne co to wogóle jest i dominacji w środku pola, gdzie środek pola to nasza najsłabsza formacja po prostu nie ma prawa się sprawdzić.

tofik napisał(a):Wyświetl post
Wilk to hamulcowy akcji. Nawet Żaliens gra lepiej. Trzeba dać pograć Urydze. Co mi się rzuciło w oczy w grze Urygi - nie ma takich problemów z podaniami jak Wilk i mniej panikuje pod presingiem rywala. Ale trzeba to zweryfkować dając mu więcej szans. Chrapek Uryga to byłby ciekawy eksperyment. Przed nimi Melikson w ataku Genkov z Ilievem. Skrzydeł nie mamy boczni obroncy słabi ale mają chęć do biegania w przód.
Jestem wielkim fanem talentu Urygi ale liczenie na 18 latka, który nigdy w seniorskiej piłce nie zagrał od początku ani jednego meczu jak na zbawcę wiślackiego środka jeszcze w czasie, gdy w drużynie ewidentnie nie ma atmosfery a kryzys jest taki, że zęby łamie może doprowadzić wyłącznie do zmarnowania zawodnika. Bardzo wątpię, żeby poradził sobie z presją.

Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:30.