
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline |
#1
|
|
Za nami 6 kolejka TM Ekstraklasy w której Wisła przegrała kolejny ligowy mecz tym razem z beniaminkiem z Gliwic - Piastem 2:0. O grze naszego zespołu chyba nie warto wspominać, bo tak naprawdę nie zagraliśmy nic a jedynymi akcentami godnymi zapamiętania z wyjazdu na Śląsk będzie - pomeczowa ''męska rozmowa'' z piłkarzami a także dymisja trenera Probierza.
Zapraszam do dyskusji na temat piątkowego meczu w Warszawie z Legią. (Temat zostanie uzupełniony zakładam teraz aby dyskusja mogła się toczyć) M. ![]() W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
Kraków, 9 marca 2012. ![]() |
|
|

|
||||||
|
|