
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline |
#11
|
Dlatego że brak argumentów trzeba czymś pokryć. Debilnym żartem, podłą insynuacją, wywołaniem pyskówki itp. Masz całkowitą rację ze sprawa wyjaśnienia okoliczności śmierci Prezydenta powinna Polaków integrować. Niestety okazuje się że nie wszyscy zachowują sie jak Polacy. Przyczyn może być wiele. Strach, natura niewolnika, koniunkturalizm czy zwykła głupota. Problem potęguje mainstreamowy przekaz fałszujący rzeczywistość. Prawda o Katyniu wypływała 70 lat. Przypuszczam że po wojnie takich "jajcarzy" jak raztaman tez nie brakowało. Trzeba zwyczajnie obalać brednie, cierpliwie dawać dowód pamięci i żądać prawdy. Nie sądzę ze więcej w Polsce otumanionych niż samodzielnie myślących ludzi. Pospieszalski pokazał jaki poziom reprezentują "eksperci" komisji Millera. Przecież to kompromitacja widoczna gołym okiem. ![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|