
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: Kraków Nowy Kleparz
Offline |
#34
|
|
to tylko ja - słuchaj, ile razy naczytałem się jak Wisła wygrywało ligę od warszawskich dziennikarzy, że to "jednooki wśród ślepców"
teraz jest dokładnie tak samo - w końcu Legia (prawie) wygrała ligę i widzisz jak to jest, my to znamy bardzo dobrze Liga jest bardzo słaba, pojawia się w niej coraz więcej pieniędzy i otoczka jest coraz lepsza (stadiony) ale reszta to takie samo dno jak powiedzmy 5 lat temu.. a co do błedów sędziowskich- to mój ulubiony temat, czy Ty nie widzisz w gazetach tej obłudy? Dlaczego jak Wisła wygra z Jagą/ Łks-em po błędach sedziego jest wielkie larum w gazetach a jak nas ewidentnie przekręcą jak z Bełchatowem, Jagą czy Ruchem (trzykrotnie - sic! ) to cisza odpowiedz na moje pytanie- czy też to widzisz z warszawskiej prespektywy? ![]()
"to miasto zawsze było Semper Fidelis.."
|
|
|

|
||||||
|
|