
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Member
Od: 07.2005
Offline |
#1
|
|
Siemanko, Jeśli byłby ktoś zainteresowany transportem Kraków- Katowice - Kraków zapraszam na priv. Będę jeździł praktycznie w każdą niedzielę wieczór do Katowic i w każdy piątek będę wracał do Krakowa. Jeśli tym mogę komuś z naszej Wiślackiej Braci pomóc, proszę się zgłaszać. Założyłem nowy temat lecz jeśli jest jakiś temat podobny już założony, proszę o przeniesienie.
![]()
Płaszów stary wierny Wisle
|
|
|

|
||||||
|
|