Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Kraków - Katowice - Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8691)

Vegetas 09.04.2012 22:31

Kraków - Katowice - Kraków
 
Siemanko, Jeśli byłby ktoś zainteresowany transportem Kraków- Katowice - Kraków zapraszam na priv. Będę jeździł praktycznie w każdą niedzielę wieczór do Katowic i w każdy piątek będę wracał do Krakowa. Jeśli tym mogę komuś z naszej Wiślackiej Braci pomóc, proszę się zgłaszać. Założyłem nowy temat lecz jeśli jest jakiś temat podobny już założony, proszę o przeniesienie.

pelek 17.04.2012 09:05

Ja mieszkam w Jaworznie i na mecze czasem mam problemy dojechać ale widzę że Ty jakoś tak "dziwnie jeździsz"


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:53.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl