![]() |
Kraków - Katowice - Kraków
Siemanko, Jeśli byłby ktoś zainteresowany transportem Kraków- Katowice - Kraków zapraszam na priv. Będę jeździł praktycznie w każdą niedzielę wieczór do Katowic i w każdy piątek będę wracał do Krakowa. Jeśli tym mogę komuś z naszej Wiślackiej Braci pomóc, proszę się zgłaszać. Założyłem nowy temat lecz jeśli jest jakiś temat podobny już założony, proszę o przeniesienie.
|
Ja mieszkam w Jaworznie i na mecze czasem mam problemy dojechać ale widzę że Ty jakoś tak "dziwnie jeździsz"
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:53. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl