Cytat:
Krakowska Szkoła Języków Obcych K&S nagle przerwała działalność. Obiecuje wznowienie zajęć, ale na razie osoby, które je wykupiły, zostały na lodzie. W szkole nikt nie odbiera telefonu. Poszkodowani gromadzą się przed budynkiem i zapowiadają pozew zbiorowy.
O co chodzi? W szkole trudno się czegokolwiek dowiedzieć, bo telefon milczy. Na oficjalnej stronie internetowej szkoły też nie ma żadnej informacji o odwołaniu zajęć. Nieoficjalnie wiemy, że szkoła od kilku miesięcy nie płaciła lektorom.
|
http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,444...dwolania_.html
Czy ktoś z szanownych uczestników tego forum również miał okazję doświadczyć przyjemności zamrożenia własnych pieniędzy w tej szkole?
Pojawiły się plotki na temat pozwu zbiorowego, więc może ktoś z Was bardziej jest zorientowany w temacie?
Wszelkie konstruktywne uwagi mile widziane
