
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#11
|
|
Owszem w tym klubie decydujące zdanie ma Cupiał, aczkolwiek bednarz sporo namieszał, począwszy od tego, że od początku jego pobytu w Wiśle bagatelizował rolę Kosowskiego w drużynie. "Nie musimy się teraz wzmacniać, a odejście Kosowskiego nie będzie dla Wisły katastrofą" - cytat z bednarza. Nie wiem czy wpływ na to miała pamiętna koszulka Kamila podczas świętowania mistrzostwa, aczkolwiek dawało się wyczuć niechęć (L)ysego do Kosy. Twarde negocjacje i brak umiejętności pójścia na kompromis ze strony bednarza poprzedzały zbliżającą się burze, zwaną także "Wigilią u Cupiała" . Gdyby bednarz potrafił ocenić rolę jaką odgrywał Kosowski w tej drużynie, a nie targował się o każdy grosik jak przystało na krawaciarza, to Kamil by nie wybuch i nie musiał się żalić w mediach, czy u Cupiała. Dziwne, że nagle po stracie zawodnika znalazły się większe pieniądze na wykupienie Wojciecha Ł. (400tyś. E. + kontrakt) Być może bednarz jest świetnym prawnikiem, ale dyrektorem sportowym jest żenującym. Zacytuję kolegę z poprzedniej strony, by w gąszczu informacji o naszym nowym (starym) koniu trojańskim, nie zginęły: Cytat:
Choć w obecnej sytuacji, gdzie trzeba poważnie pomyśleć , czy nie utrzymujemy bandy nieudaczników (część z nich zakontraktowana notabene przez łysego jacka) z którymi warto się pożegnać. A do wyp... ludzi z z klubu jacuś nadaje się znakomicie.
Ostatnio edytowane przez Lysy : 13.03.2012 o godz. 02:25.
|
||
|

|
||||||
|
|