
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Banita
Od: 07.2010
Offline |
#11
|
Przez pewien czas taki system zdawał egzamin jednak kluczem do sukcesu była wtedy słabość naszych rywali. Innymi słowy oni byli bardziej beznadziejni od nas. Niestety powoli się to zmienia, a wraz z tą zmianą przyjdzie także kres naszych sukcesów. Może nie nastąpi to w ciągu najbliższych 2-3 lat, nie wykluczam, że za rok znowu zdobędziemy Mistrzostwo, ale w dłuższej perspektywie nastąpi na pewno. Niestety ale ten kres sukcesów z dużą dozą prawdopodobieństwa przyjdzie już za rok, kadra Wisły to dramat a do tego czeka nas dziura kadrowa w lecie na zalatanie, której pieniedzy nie ma. Sklad oparty w bardzo duzej mierzena na zawodnikach wiekowych, wypozyczeniach, do tego slynne 2 jedenastki - sztuki sie zgadzaja przydatnosc juz nie. Do tego brak wychowankow. Zjadamy wlasny ogon i zaczynamy sie dlawic. Ten klub trzeba by przebudowac od fundamentów, az po dach. Ale nie oszukujmy sie dopoki jest Cupiał bedziemy "trwać" i nic sie nie zmieni jedynie otoczenie zacznie nas przeganiac. P.S Wiem ze Basalaj robi to na co pozwala boss, ale obietnice: - szkólka - boiska treningowe - pelny stadion (hehehe my postawilismy na cene biletu Legia na "gwiazdy" i atrakcyjna gre i... niestety oni mieli racje). - budowa druzyny - dzialania marketingowe Co zrobil dotychczas? Nawet w mediach już o nim nie slychac. |
|
|

|
||||||
|
|