The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
borys
Banita
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 27.02.2012, 11:46
snyrting napisał(a):Wyświetl post
P
Przez pewien czas taki system zdawał egzamin jednak kluczem do sukcesu była wtedy słabość naszych rywali. Innymi słowy oni byli bardziej beznadziejni od nas. Niestety powoli się to zmienia, a wraz z tą zmianą przyjdzie także kres naszych sukcesów. Może nie nastąpi to w ciągu najbliższych 2-3 lat, nie wykluczam, że za rok znowu zdobędziemy Mistrzostwo, ale w dłuższej perspektywie nastąpi na pewno.

Przez pewien czas taki system zdawał egzamin jednak kluczem do sukcesu była wtedy słabość naszych rywali. Innymi słowy oni byli bardziej beznadziejni od nas. Niestety powoli się to zmienia, a wraz z tą zmianą przyjdzie także kres naszych sukcesów. Może nie nastąpi to w ciągu najbliższych 2-3 lat, nie wykluczam, że za rok znowu zdobędziemy Mistrzostwo, ale w dłuższej perspektywie nastąpi na pewno.

Niestety ale ten kres sukcesów z dużą dozą prawdopodobieństwa przyjdzie już za rok, kadra Wisły to dramat a do tego czeka nas dziura kadrowa w lecie na zalatanie, której pieniedzy nie ma. Sklad oparty w bardzo duzej mierzena na zawodnikach wiekowych, wypozyczeniach, do tego slynne 2 jedenastki - sztuki sie zgadzaja przydatnosc juz nie. Do tego brak wychowankow. Zjadamy wlasny ogon i zaczynamy sie dlawic.

Ten klub trzeba by przebudowac od fundamentów, az po dach. Ale nie oszukujmy sie dopoki jest Cupiał bedziemy "trwać" i nic sie nie zmieni jedynie otoczenie zacznie nas przeganiac.

P.S Wiem ze Basalaj robi to na co pozwala boss, ale obietnice:

- szkólka
- boiska treningowe
- pelny stadion (hehehe my postawilismy na cene biletu Legia na "gwiazdy" i atrakcyjna gre i... niestety oni mieli racje).
- budowa druzyny
- dzialania marketingowe

Co zrobil dotychczas? Nawet w mediach już o nim nie slychac.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:10.