
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Member
Od: 08.2011
Offline |
#11
|
![]() Sugerując, żę ktoś świadomie realizuje długoterminowy, misterny program pt. "Wychowajmy sobie trenera, skoro go od lat nie potrafimy znaleźć". Jak Barca z Guardiolą przez lat chyba 6? Obawiam się, że prawda jest bardzo rozczarowująca ![]() Zarząd zwolnił Maaskanta impulsywnie i będąc kompletnie do tego nie przygotowanym. Nikt nie zadbał o to, żeby - jak w każdym profesjonalnym klubie - postarać się wcześniej o jego następce. I nagle ocknęli się z Moskalem na ławce a Probierz zrobił numer i wybrał Grecję. I co zrobić? Ano Maaskantowi i tak trzeba płacić do końca sezonu (bo ktoś zwalniając go o tym nie pomyślał?), więc nikogo nie ściągniemy. To niech już Moskal tę wiosnę dokończy, przecież po coś go tu trzymamy. Ale jeszcze Stan się rozejrzy do końca roku i może jednak kogoś taniego i doświadczonego nam znajdzie. Gdyby Moskala świadomie przygotowywano do tej roli - konsekwentnie, metodycznie - objął by zespół tuż po dymisji Maaskanta z jasnym komunikatem od Zarządu, że mu ufają i wiążą z nim spore nadzieje. I że dostanie przynajmniej 1 rundę na spokojną pracę. A dostał info dziś. Po kilkutygodniowej rozkminie. Tak mi się coś zdaje. |
|
|

|
||||||
|
|