The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
ziz99
Senior Member
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 23.11.2011, 10:42
Ze skrajności w skrajność!

http://www.przegladsportowy.pl/Pilka...771,1,727.html

Po kilku lepszych meczach Legii panuje medialny nacjonalizm. Tylko polski trener i młodzi polscy piłkarze... Leśne dziadki i różni krajowi komentatorzy się cieszą, bo od początku podkopywali plan budowy Wisły opartej na zagranicznym zaciągu.

O PMSz napisano już na tym forum dużo rozsądnych postów, więc szkoda klepać.

Jeśli chodzi o młode polskie talenty, to jest stale ten sam problem - mentalny. Prędzej czy później pojawia się syndrom gwiazdorstwa i "wody sodowej". Do tego polskie gwiazdy lubią ot tak zwalniać trenerów (czyt. np. Petrescu). W Wiśle nieco przesadzono z zaciągiem zagranicznym, niemniej obecny stan rzeczy nie wynika z ostatniego doboru kadry, a raczej rozregulowania taktycznego, za które niestety ponosi winę trener Maaskant. Trzecia sprawa - polscy (zarówno młodzi zdolni, jak i starsi z ukształtowanymi umiejętnościami) piłkarze są wyceniani kompletnie nieadekwatnie do umiejętności. Polski piłkarz o umiejętnościach Meliksona pewnie kosztowałby 3 razy więcej niż kwota za jaką został on do nas zakupiony. Patrząc choćby na tabelę strzelców Ekstraklasy to w pierwszej 5-ce mamy obecnie 4 obcokrajowców.

Generalnie jak czytam kolejne newsy dot nowego potencjalnego trenera Wisły to ogarnia mnie coraz większe przerażenie.

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:38.