The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Barti
Socios Wisła Kraków
 
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 20.11.2011, 23:46
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
- Cracovia
- Podbeskidzie
- Lechia Gdańsk

tu też gonili wynik aż miło, że tak zapytam się przez ile minut
5 czy 7 ostatnich...


Mobilizacja raz, po drugie nieumiejętność narzucenia rywalowi swojego stylu gry, o tym że tego stylu nie mamy to już wiemy. Ale bez jaj, jeżeli My czekamy na to co zrobi na naszym boisku, w naszej Twierdzy takie Podbeskidzie i przez prawie 20 minut nie możemy wyjść z własnej połowy... Dziś broniliśmy 0-0 o Boże!
Sam nie wierzę w to co piszę, Podbeskidzie, Górnik i Lechia - kluby które zabierają nam 3 punkty z R22.
Tak jest.Narzucić od pierwszych minut swój styl gry, to sformułowanie którego mi brakowało - dzięki. W związku z tym że tego stylu nie mamy - wystarczy wola walki. Przynajmniej na te drużyny które wymieniłeś. Na te drużyny wystarczyłby jeździec bez głowy Małecki (bez urazy). Chłopak cokolwiek by o nim nie pisać ma wolę walki - tego nigdy mu nie odmówię. On mógł pociągnąć, a potem na oślep szybka wrzuta albo strzał na bramkę - i jest wygrana. Indywidualne umiejętności poszczególnych piłkarzy Wisły mogły spokojnie przesądzić o wygranej ostatnich meczów. Tylko oni niestety nie mają jaj. Są bezpłciowi. A styl Wisły czy krakowska szkoła...marzenie
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:04.