
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline |
#1
|
|
Witam.
Za nami już 13 kolejek TM Ekstraklasy, na prowadzeniu nasi Bracia z Wrocławia - Śląsk, który w 13 spotkaniach zgromadził 28 oczek i o 5 wyprzedza Legię Warszawa, która jednak rozegrała o jeden mecz mniej. Czas przedstawić plan 14 kolejki TM Ekstraklasy: 18 listopada: 18:00 Zagłębie Lubin - Polonia Warszawa 20:30 Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław 19 listopada: 13:30 GKS Bełchatów - ŁKS Łódź 15:45 Ruch Chorzów - Cracovia 18:00 Legia Warszawa - Lechia Gdańsk 20 listopada: 14:30 Widzew Łódź - Korona Kielce 17:00 Wisła Kraków - Górnik Zabrze 21 listopada: 18:30 Podbeskidzie Bielsko - Biała - Lech Poznań ---------------------- Skupmy się na niedzielnym meczu z udziałem piłkarzy Wisły Kraków. Tym razem naszym rywalem jest Górnik Zabrze, który aktualnie zajmuje 12 pozycję mając po 13 spotkaniach 14 punktów. W poprzednim sezonie Wisła, dwa razy musiała uznać wyższość klub z Górnego Śląska ( 1-0 w Zabrzu 0-2 w Krakowie) jak tym razem zagrają Wiślacy, czy i tym razem Adam Nawałka znajdzie sposób na zatrzymanie i tak zwalniającej z każdym meczem Białej Gwiazdy? W tym tygodniu Wisłę opuścił Robert Maaskant a jego miejsce zajął dotychczasowy II trener Mistrza Polski - Kazimierz Moskal, to na jego barkach spoczywa odpowiedzialność za wyciągnięcie Wisły z kryzysu. Jak Moskal przygotuje zespół do walki w niedziele, czy możemy spodziewać się jakiś zmian w składzie ? Czy na ławce usiądzie Kew Jaliens, może Andraż Kirm ? Kto zastąpi pauzującego za kartki Cezarego Wilka - czy będzie to Daniel Brud, czy może Moskal zagra dwójką ofensywnych pomocników Jirsak - Garguła Biton czy Genkov ? A może trener podejmie ryzyko i zdecyduje się zagrać od początku dwójką napastników. Mecz z Górnikiem na pewno do łatwych należał nie będzie, patrząc na obecną formę Wisły, może drżeć o wynik tego meczu, miejmy jednak nadzieję, że przez te dwa tygodnie Moskalowi uda się wykonać jakiś mały kroczek do przodu, nikt nie mówi tu o cudach i o razu pięknym meczu. Ale o zalążku dobrej gry. Zapraszam do dyskusji na temat meczu 14 kolejki TM Ekstraklasy. Powód: bo 3 to nie 5.
Ostatnio edytowane przez WISŁAZWE : 10.11.2011 o godz. 19:39.
|
|
|

|
||||||
|
|