
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Guest
|
#11
|
|
Trzeba wypłacić Robertowi pieniądze za kontrakt do czerwca 2012 więc najpewniej zobaczymy w zimie Fornalika, który nie będzie łykał 200, 300 czy więcej tys. euro za rok tylko pewnie połowę tego.
A w ogóle to kibice będą mieli zabawę i igrzyska trenerskie pewnie do stycznia, a o akademii i sponsorze nadal "ani be ani me ani kukuryku". Jak to jest, że nie może być na koszulce TF za 5mln i jeszcze kogoś choćby za 2-3
Ostatnio edytowane przez arti : 09.11.2011 o godz. 19:06.
|
|

|
||||||
|
|