
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Junior Member
Od: 07.2009
Offline |
#11
|
|
Cale szczescie ze limanovia sie przestraszyla nazwy "Wisla"bo bylyby dwie druzgocace porazki w tym tygodniu a tego to juz bym nie zniosl aczkolwiek styl z pucharu i ten z ligi niczym sie nie roznil-tragiczny to malo powiedziane.Zycze powodzenia w zapelnianiu dopierp co otwartego 30-tysiecznika pod warunkiem ze bedziemy na nim grali.Po raz kolejny wszyscy sie z Wisly smieja.No nic czekamy na derby i odpowiednia reakcje bo nie sadze zebysmy cos ugrali w Angli a moze....
|
|
|

|
||||||
|
|