
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 06.2004
Skąd: Prądnik Biały Wschód / Grzegórzki Nowe
Offline |
#1
|
|
Drodzy Bracia Wiślacy i Siostry Wiślaczki,
Wielka prośba o zagłosowanie na moje wirtualne mieszkanie w akcji "Osiedle LG" Jest szansa wyłapania za darmo, albo za dobrą cenę sprzęt RTV od LG. Warunkiem jest duża liczba głosów i jeśli mi się uda zakwalifikować, zrobienie kozackiego testu na YouTube. Także jak widzicie nie wszystko jest tylko w moich rękach. Dlatego kieruję swoją prośbę do Was. Cała procedura zajmuje jakieś 20 sekund. wystarczy wejść na ten link: http://www.osiedlelg.pl/mieszkanie/jarzonek-jarzonkowie Nacisnąć "Zagłosuj" i wpisać kod z obrazka. Operację można powtarzać co kilka godzin! Z góry dzięki!!! |
|
|

|
||||||
|
|