Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Pro¶ba o Wasze głosy - Osiedle LG (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8362)

Jarza 25.10.2011 10:26

Pro¶ba o Wasze głosy - Osiedle LG
 
Drodzy Bracia Wi¶lacy i Siostry Wi¶laczki,
Wielka pro¶ba o zagłosowanie na moje wirtualne mieszkanie w akcji "Osiedle LG"
Jest szansa wyłapania za darmo, albo za dobr± cenę sprzęt RTV od LG.
Warunkiem jest duża liczba głosów i je¶li mi się uda zakwalifikować, zrobienie kozackiego testu na YouTube.

Także jak widzicie nie wszystko jest tylko w moich rękach.
Dlatego kieruję swoj± pro¶bę do Was. Cała procedura zajmuje jakie¶ 20 sekund.

wystarczy wej¶ć na ten link: http://www.osiedlelg.pl/mieszkanie/jarzonek-jarzonkowie
Nacisn±ć "Zagłosuj" i wpisać kod z obrazka.

Operację można powtarzać co kilka godzin!

Z góry dzięki!!!

eryk_cartman 25.10.2011 10:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jarza (Post 1181397)
Drodzy Bracia Wi¶lacy i Siostry Wi¶laczki,
Wielka pro¶ba o zagłosowanie na moje wirtualne mieszkanie w akcji "Osiedle LG"
Jest szansa wyłapania za darmo, albo za dobr± cenę sprzęt RTV od LG.
Warunkiem jest duża liczba głosów i je¶li mi się uda zakwalifikować, zrobienie kozackiego testu na YouTube.

Także jak widzicie nie wszystko jest tylko w moich rękach.
Dlatego kieruję swoj± pro¶bę do Was. Cała procedura zajmuje jakie¶ 20 sekund.

wystarczy wej¶ć na ten link: http://www.osiedlelg.pl/mieszkanie/jarzonek-jarzonkowie
Nacisn±ć "Zagłosuj" i wpisać kod z obrazka.

Operację można powtarzać co kilka godzin!

Z góry dzięki!!!


Głos poszedł pierwszy i nie ostatni. Powodzenia życzę.:)

Proud 25.10.2011 12:09

Poszło! Powodzenia!

19sebawro06 25.10.2011 12:18

poszło powodzenia

pan Dudi 25.10.2011 12:25

Poszło. Niech Ci się darzy. ;)

kokrys 25.10.2011 12:27

Poszło, powodzenia :)

tommiyacht 25.10.2011 12:29

zaglosowane

frg 25.10.2011 12:51

głos oddany - jest jakis ranking? To zawsze dodatkowo motywuje :)

kpn 25.10.2011 13:19

Poszło
10 znakow

bartek89TS 25.10.2011 14:22

Głos oddany

fialo 25.10.2011 14:29

Poszło ;) Obyś tylko jak wygrasz ten piękny odbiornik TV nie przeniósł się przed niego podczas meczów Wisełki ;)

LanceTS 25.10.2011 17:08

Zagłosowane ;)

Niezbędny 25.10.2011 17:14

Poszło, powodzenia

Mac_TSW 25.10.2011 17:46

Poszło...życzę powodzenia

David. 25.10.2011 17:49

Szczerze, po przeczytaniu nazwy tematu, myślałem,że będzie głosowanie nad nazwą nowego osiedla w Gdańsku. Osiedle... Lechii Gdańsk.
A tu niespodzianka.
Głos oddany.

gypsy 25.10.2011 17:52

Miałam podobne przeczucia jak poprzednik ;) Tak czy inaczej, oczywiście zagłosowałam.

Jarza 25.10.2011 19:13

Dzięki wielkie!
Moja obecność na R22 jest obowiązkowa, nie zmieni tego nic :-)
TV jest dla żony, żeby z dzieciakiem na ręku mogła mieć mnie na oku :-D

Rano byłem 240, teraz już na 63 pozycji min. dzięki Wam!!!

Griszka30KR 25.10.2011 19:20

masz i ode mnie

Aletsch 25.10.2011 19:22

Poszło. Pozdro

Voin 25.10.2011 19:22

Głos oddany ;)

kriswisla 25.10.2011 19:49

no to jeszcze jeden z dalekiego Dublina i nie ostatni

filemon 25.10.2011 20:17

Poszło ;)
Przypomnę się kiedyś, pamiętaj :D

WISŁAZWE 25.10.2011 20:21

Głos oddany!
Szkoda, że nie widać które miejsce w rankingu :)
życzę zwycięstwa.

inimicus 25.10.2011 20:23

Ładne mieszkanko i ładne TV
Poszło i powodzenia :)

Jarza 26.10.2011 10:49

59 pozycja... teraz będzie coraz trudniej piąć się w górę, ale liczę na Was.. mam naciupane 293 głosy, wypadałoby mieć z 600-700.
Dzięki zajebiście za pomoc i przypominam, że można klikać co kilka godzin :-)

ArturBarlinek 26.10.2011 11:19

oddałem głos dla Ciebie, ciekawe co to da hehe

TonyWi¶lak 26.10.2011 15:05

Powodzenia !

Jarza 29.10.2011 14:29

Jest nieźle... pękło 400 głosów :-)
Ale to wystarcza na 48 miejsce... przydałoby się więcej....


Wszystkie daty podane s± w GMT +1. Aktualna godzina to 06:23.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl