The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Kris Dee
Senior Member
 
 
Od: 08.2010
Skąd: Belfast UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 22.10.2011, 01:01
Andrew Johnson był pełen podziwu dla nowego stadionu Wisły oraz fanów, którzy stale dopingowali swoich ulubieńców. - Stadion jest po prostu wspaniały. Kibice fantastycznie dopingowali swoich piłkarzy. Bardzo fajnie gra się przy publiczności, która daje z siebie wiele i na pewno pomaga w odnoszeniu sukcesów – powiedział.


Andrew Dillon, dziennikarz "The Sun"

- Największe wrażenie zrobiła na mnie atmosfera. Była imponująca. Kiedy weszło się na trybunę prasową i spojrzało na pozostałą część stadionu... To był widok zapierający dech w piersiach. Kibice za bramką tworzą coś wyjątkowego. Jeśli przenieślibyśmy ich do ligi angielskiej, to byliby najlepsi ze wszystkich. Śpiewali naprawdę głośno i bez przerwy. A o ile się nie mylę, to jedna z piosenek brzmiała jak nasz hymn narodowy "God Save the Queen". To wywołało uśmiech na mojej twarzy.


Niektórzy dziennikarze z Wysp Brytyjskich gościli już na Reymonta 22 przy okazji spotkania Tottenhamu z Białą Gwiazdą i teraz przyznali, że nie mogli uwierzyć własnym oczom stojąc przed przebudowanym stadionem Wisły. "Naprawdę, wasz stadion jest teraz imponujący, bardzo dużo się tu zmieniło" - kiwali głową z uznaniem.


Natomiast banda alkoholików z POLSZMATU jak również ich koledzy z L+ będą sie jeszcze długo pastwić na tym naszym stadionem.
Oczywiście że Legia, Lech i inni mają lepsze obiekty, za mniejsze pieniądze.
Czasu cofnąć się nie da a stadionu chyba burzyć nie będziemy więc cieszmy się z tego co jest i nie patrzmy na innych.
Jeżeli tylko w przyszłości poprawimy frekwencje i zapełnimy cały ten stadion, to dopiero będzie robić wrażenie.
Jak na razie ledwie 16,5 tys fanów potrafiło zaimponować przybyszom z Wysp Brytyjskich.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:01.