
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: zza 7 gór :D
Offline |
#1
|
|
Witam,
chciałbym zorganizować Wiślackie Mistrzostwa świata w haxballa, pomiędzy reprezentacjami TSWD oraz fw.pl. Były by 2 grupy po 4 drużyny. Byłby ktoś chętny? jeśli tak to..... dobierzcie się w 4 drużyny po trzy osoby. Mistrzostwa zaczęły by się we Wtorek o godzinie 20 i trwały przez kolejne pare dni. Jeśli ktoś byłby zainteresowany niech się zgłosi na PW . Podając nicki członków danej drużyny. A moderatórów proszę o niekasowanie tego tematu. z Wiślackimi Pozdrowieniami! P.s Jeśli będziecie, zainteresowani to proszę wyznaczyć kapitana do kontaktowania się z kapitanem z drugiego forum. |
|
|

|
||||||
|
|