Forum Kibiców Wis³y Kraków

Forum Kibiców Wis³y Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   I Wi¶lackie Mistrzostwa ¦wiata w Haxballu (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8153)

janko04 26.06.2011 21:21

I Wi¶lackie Mistrzostwa ¦wiata w Haxballu
 
Witam,


chcia³bym zorganizowaæ Wi¶lackie Mistrzostwa ¶wiata w haxballa, pomiêdzy reprezentacjami TSWD oraz fw.pl. By³y by 2 grupy po 4 dru¿yny.

By³by kto¶ chêtny? je¶li tak to.....

dobierzcie siê w 4 dru¿yny po trzy osoby. Mistrzostwa zaczê³y by siê we Wtorek o godzinie 20 i trwa³y przez kolejne pare dni. Je¶li kto¶ by³by zainteresowany niech siê zg³osi na PW . Podaj±c nicki cz³onków danej dru¿yny.
A moderatórów proszê o niekasowanie tego tematu.

z Wi¶lackimi Pozdrowieniami!


P.s Je¶li bêdziecie, zainteresowani to proszê wyznaczyæ kapitana do kontaktowania siê z kapitanem z drugiego forum.

Wi¶lakMy¶lenice 27.06.2011 08:31

Ja jestem chętny do gry ;) Mogę dołączyć do jakiejś drużyny ^^

krysztal 27.06.2011 09:53

Witam.Może zbierzcie reprezentacje tego forum,chodzi przecież o dobrą zabawę a ta gra wyzwala naprawde duze emocje szczególnie jeśli gra się jakiś turniej

ArturTS 27.06.2011 10:18

Ja również zgłaszam zainteresowanie :) Śmiało mogę dołączyć do jednej z trzech drużyn reprezentujących to forum.

janko04 27.06.2011 10:27

Dobra zabawa gwarantowana;) jeszcze 10 potrzeba od was z forum:) :)

Skimciol 27.06.2011 21:50

ja również z chęcią bym zagrał

janko04 29.06.2011 18:02

Witam!

Organizujemy Mistrzostwa Polski w Haxballu. Drużyny 3 osobowe. Limit Druzyn 12. W przypadku wiekszego zainteresowania powikszymy liste uczestników.
Zgłoszenia na facebooku pod linkiem :

http://pl-pl.facebook.com/people/Mis...00002563189837

Jeśli ktoś jest zainteresowany proszę o napisanie wiadomości na tamto konto. W wiadomości proszę podać:

Nicki graczy,
Nazwe Zespołu:)

Wi¶lakMy¶lenice 29.06.2011 20:44

LOK (Liga Obrony Krzyża ^^)

Skład: ArturTS, Wislacki, Wislak M-Ce

TWSD :)

LanceTS 29.06.2011 20:56

Jak coś to ja też jestem chętny. Jak komuś będzie brakować do druzyny to piszcie.

Cinek1906 29.06.2011 21:15

Też się zgłaszam. ;)
PS. Moja druzyna wygrala "lige haxballa" na tym forum .

xanti1906 29.06.2011 21:21

Ja również chętny jestem

B³aszczu_WI¦LAK 29.06.2011 21:25

ej to jest was 3 to zapiszcie sie na FAcebooku

19ARTUR06 29.06.2011 21:42

Jak coś to mogę zagrać, jeżeli będę mógł.


Wszystkie daty podane s± w GMT +1. Aktualna godzina to 18:52.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl