The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 15.06.2011, 21:20
rafal777 napisał(a):Wyświetl post
Zrozumiałbym jakby to się ktoś z Poznania napinał...Chłopie weź się nie kompromituj i skończ napinkę. Trafi się Legii jakaś Dacia i będzie płacz. Podniecasz się conajmniej jakbyście co seon grali w LE a tymczasem nawet do pucharów nie zawsze awansujecie i to z polskiej mega buaczanej ligi.

1. Jaką mapinkę o czym Ty mówisz. Przeczytaj co napisałem. Twój kumpel się spiał, że Legia się rzekomo kompromituje tymczasem fakty są takie, że:

- pierwsze rundy z jakimis no name'mi przechodzimy (Gruzja, Islandia, Białoruś - jedyna wtopa to CZTERDZIESCI PIĘC minut z Vetra, ale to nie mialo za wiele wspolnego ze sportem tylko ze 'sportem').

- nie odpadliśmy w ostatnich latach ani z Cementarnicą, ani z Karabachem, ani z Levadią, ani z nikim z Gruzji.

- podsumowując to nie Legią się w ostatnich latach na maksa kompromitowała w pucharach, bo owszem odpadała prawie natychmiast ale z kimś ze znanego miasta, ze znanej ligi (w tym sensie, że można określić gdzie to jest na mapie, jakie ma barwy, zgody, kosy, cokolwiek z futbolowego świata).

- Nie trafimy na Dacie, bo trafimy na jakiś kozaków w III rundzie, którzy nas zmasakrują (Atletico, Fulhma, Stoke czy cokolwiek w tym stylu) i NIKT z tym nie polemizuje.

- graliśmy w pucharach 04/05, 05/06, 06/07, 07/08, 08/09, 09/10. Zaiste nie wchodzimy. Beka z Ciebie.

2. Ii gdzie się niby podniecam? Wykaż mi to.

3. Realnie oceniam - Legia w ostatnich latach prawie zawsze gra w pucharach, zawsze szybko odpada, ale Olimpii Rustawi czy HF Harafjordur, FC Homel i FC Tbilisi nie jest naszym pogromcą. Inne kluby takiego luksusu nie mają.


blanco napisał(a):Wyświetl post
Jak się nie gra w pucharach to się nie kompromituje. Z Karabachem Agdam nie wyszlibyście z własnej połówki chojraku.
Widzę,że zaczyna się napinka jak w tamtym roku, ale zapamiętaj sobie kolego,że teraz nazwa Legia Warszawa nie robi na nikim wrażenia i nikt się nie będzie was bał.
1. W ciągu ostatnich 7 latach gralismy w pucharach 6 razy. Czyli tyle co Wy. Czyli jeśli my nie gramy w pucharach to Wy też nie. Ogarnij się.

2. Demagogia, nie mówię że nie - ale z nimi nie graliśmy, więc to nie my się skompromitowaliśmy. Robiłem tutaj całkiem niedawno analizę występów Legii i co najmniej 2-3 polskie kluby powinny się wstydzić ZDECYDOWANIE bardziej od nas, więc pisanie że to my się kompromitujemy jest skandalem.

3. Żadnej napinki nie ma tylko fakty. Oczywiste jest, ze nikt sie nas nie boi i oczywiste jest, ze wylecimy po srogim laniu w pierwszej rundzie, wiec nie wiem o co Ci chodzi. Poważnie.


Incognito2192 napisał(a):Wyświetl post
Dla Legii puchary to tylko przygoda, której nie jest w stanie doświadczyć w każdym sezonie, więc nie obcinajcie im od razu skrzydeł ;] Mają na ławce trenerskiej specjalistę od zespołów estońskich, więc z pewnością sobie poradzą
Następny. Nas nie było w pucharach 10/11, a Was 07/08.
Ostatnio edytowane przez 0 22 : 15.06.2011 o godz. 21:32.
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:32.