kamilo584 napisał(a):

Mój proponowany skład na mecz z legią
--------------------------- Jovanić------------------------------
Cikos--------------- Chávez-------------Kowalski -------------------- Paljić
Małecki------------Sobolewski----------------Melikson---------------Kirm
--------------------------Garguła------------------------------------
------------------------Ríos-------------------------------------------
|
Zamiast Kowalskiego, to już prędzej widziałbym z boku Chaveza Czekaja na środku obrony. Z boku może być Cikos, a w drugiej połowie wprowadzić Bruda do środka pomocy i git. No i dawać szanse Gargule, bo sezon się kończy, niech się chłopak rozegra.