The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 08.05.2011, 22:00
Flow napisał(a):Wyświetl post
Jeszcze słowo o komentarzu Wieszczyckiego.
Mi się wydaję, że to niestety było odpowiedzią na pytanie Szymka
-bramka?
-nie, niestety
Był pewny, że piłka nie wpadnie, a strzał piękny, więc szkoda by było.
mniej wiecej tak było

oczywiście tuż przed bramką na 2-0 Wieszczycki krzczał "fantastycznie " ale tego już żaden kibic nie raczył zauważyć

troche sie dziwie takiej nagonce na dziennikarzy canal + , starają się być obiektywni , a że w trakcie spotkania kibicują słabszej drużynie to akurat tylko w ich interesie , aby spotkanie było ciekawsze , bardziej emocjonujące .
Przeciez nikomu w kraju poza kibicami Wisły , nie zależy aby rozstrzygnięcia w lidze skończły się 3-4 kolejki przed końcem . Tak jeszcze poza tym , od Wisły wymaga się więcej od większości drużyn w kraju , ma nie tylko wygrywać , ale grać przy tym ładnie dla oka .


Taki Mirek Szymkowiak już kiedys powiedział że zawsze ma dylemat jak komentować w meczu Wisły , bo ma do niej zbyt duży sentyment i nie chce być posądzony o stronniczość .

Wracając do meczu a raczej otoczki :

pozwoliłem sobie przeglądnąć jakie emocje panowały odpowiednio na forum Lecha i Legi przed naszym mecze . Legioniści chociaz są wyżej w tabeli od Lecha totalnie się nie emocjonowali . Jak już chwaląc gre Wisły i raczej trzeźwo podchodzili do tematu , wiedząc że walczą tylko o wicemostrzostwo . W Poznaniu zaś wietrzono stratę punktów przez Wisłę i planowano scenariusze o mistrzostwie dla Lecha . Totalnie odcięcie od rzeczywistości .
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:53.