
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 02.2005
Skąd: !!!
Offline |
#11
|
|
Widziałem dwie sytuacje, które powinny byc przez sedziego zinterpretowane jako rzut karny. W obu przypadkach nikt nie mogłby arbitrowi nic zarzucic gdyby gwizdnął, co powinien uczynic. Reka Drzymonta jest dla mnie bezdyskusyjna, a w przypadku Gienka Wróbel(?) dał pretekst do tego zeby gwizdnac.
Ostatnio edytowane przez palon : 15.04.2011 o godz. 21:36.
![]()
"Przyjazn jest wszystkim. Przyjazn to cos wiecej niz talent. Wiecej niz wladza. Prawie sie rowna rodzinie. Nigdy o tym nie zapominaj."
|
|
|

|
||||||
|
|