The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 11.04.2011, 21:14
W jednym meczu straciliśmy dwóch ważnych zawodników z dobrzej funkcjonującej maszynki, teraz pojawia się pytanie czy mamy ich kim zastąpić?

Jeżeli patrzyć na zastępstwo dla Sobolewskiego to i owszem jest Wilk, jest również Sivakov - wydaje się, że w pierwszym składzie wyjdzie Wilk, nie tylko dlatego, że jest w tym momencie w lepszej formie ale przede wszystkich Robert powinien pokazać Czarkowi, że na niego stawia i ma do niego zaufanie mimo tej niefortunnej interwencji w ostatnim meczu. Poza tym to w końcu nasz kapitan pod nieobecność Sobola.

Co do pozycji Małeckiego, to już tak różowo nie jest - niby mamy teoretycznie dwóch zawodników, podobnie jak na defensywnym pomocniku, lecz tu aktualna forma obu zawodników jest trochę niewiadomą, wiem zaraz powiecie, że Andy dziś 4 bramki strzelił, ostatnio 2 - cóż z tego jeżeli Maaskant nadal wpuszcza go na przysłowiowe ''wąchanie trawy'' i zapisanie się w protokole.

Być może piątkowy mecz jest ostatnią szansą dla Riosa, aby może nie wskoczyć od razu do pierwszego składu, ale wchodzić przynajmniej w 60 minucie i grać!
Myślę, że Rios o tym doskonale wie, ale My nie wiemy co siedzi w głowie trenera i nie wiadomo czy da mu szansę od pierwszej minuty.

Drugi do zastąpienia Małego jest Wojciech Ł. ( chyba tak teraz trzeba będzie pisać) którego forma to kolejna niewiadoma niestety, bo cóż można powiedzieć po paru minutach na boisku w ostatnim meczu. Więcej na temat Pana Korupcji nie będę pisał, bo nie ma nawet co.

W moim odczuciu Maaskant powinien w końcu dać szansę Argentyńczykowi dłuższą niż 5 minut.

Cieszy przebudzenie Genkova - liczę na podtrzymanie serii w następnych meczach.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:39.