The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: Wynik meczu 20 kolejki
Zwycięstwo Wisły Kraków 164 84,97%
Remis 20 10,36%
Zwycięstwo Jagielloni Białystok 9 4,66%
Głosujących: 193. Nie możesz głosować w tej ankiecie

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 03.04.2011, 16:48
Skala 1-10

Pareiko - 8,5, bardzo dobry mecz Estończyka, uratował nas przed 2-1, a patrząc na mecz Legii z Ruchem - to mogłoby być ciężko i zaczęłyby się nerwy. Po tej sytuacji, obronił z bliskiej odległości strzał. Bardzo dobra gra na przedpolu, wiedział kiedy wyjść po piłkę - raz miał moment zawahania, kiedy wybiegł i wrócił się (Taktyka Majdana)

Jaliens - 6,5, niepotrzebna żółta kartka na początku, ale z każdą chwilą spędzoną na boisku - grał coraz pewniej i nie popełniał wielu błędów.

Chavez - 6,5, brał udział w akcji bramkowej, w obronie solidny, nie dawał się przepchać. Widać, że jest to zawodnik innego pokroju, niż Jaliens. On nadrabia siłą, Jaliens techniką. Chavez przypomina w tym Clebera, ale jednak jest to zawodnik, chyba jednak nie pokroju Clebiego.

Palijic - 6, solidnie w obronie, dziś wydawało mi się, że mało aktywnie uczestniczył w atakach Wiślaków.

Cikos - 5, trochę dzisiaj błędów Cikos popełniał, szczególnei musi popracować nad wrzutkami w pole karne, bo to jest jego słabą stroną.

Jirsak - 4,5, mało aktywny Czech tym razem, mało widoczny na boisku. Jirsak ma to do siebie, że popełnia głupie faule (np. ten kiedy stracił głupio piłkę i sfaulował od tyłu)

Małecki - 5, słabszy mecz Patryka, jego ocenę ratuje jedynie asysta, dużo strat, nieprzemyślanych akcji. Miał dużo udanych dryblingów, lecz później nie wiedzial co z piłką zrobić

Kirm - 7,5, kolejny udany mecz Kirma, który okrasił bramką. Miał sytuacje, by strzelić z pół-przewrotki, ale brakowało mu paru cm.

Sobolewski - 6,5, czyścił w środku, próbował rozciągać grę skrzydłami. Sobol jak wiadomo, lubi głupio faulować, i aż dziw, że nie dostał żółtej kartki, a powinien.

Melikson
- 7, wyłożył dwie kapitalne piłki, raz Kirmowi, drugi raz Bułgarowi. Większa cześć I polowy - przechodzona, przespana. Trochę dziś pojedynków przegrał

Genkov
- 7, trzeba pochwalić go za grę do końca, jednak przy sytuacji, w której podawał mu Melikson - powinien się lepiej zachować.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:54.