The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: Wynik meczu 17 kolejki
Zwycięstwo Wisły 249 98,81%
Remis 3 1,19%
Zwycięstwo Ruchu 0 0%
Głosujących: 252. Nie możesz głosować w tej ankiecie

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Acapelo
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 26.02.2011, 10:52
Cóż wraca Sobolewski i Bunoza.
Sobol moim zdaniem do pierwszej 11. W środku napewno też Melikson. Natomiast pozostałe miejsce jest na chwilę obecną otwarte. W tym meczu sportowo to pewnie postawiłbym na Gargułę lub Jirsaka. Ale jeżeli chodzi porspektywę grania z silnymi rywalami później(Legia, Jagiellonia i Lech) to zastanawiałbym się jednak nad Sivakovem lub Wilkiem. Bo oni wydaje mi się są bardziej w stanie zdominować środek boiska. Wydaje mi się, że ogólnie to większy potencjał ma jednak Sivakov, natomiast w najbliższym czasie to chyba jednak Wilk byłby bardziej przydatny bo Sivakov tak łatwo nie osiągnie swoich możliwości. Niezłe dylematy przed Maaskantem, ale przy każdej z tych opcji mamy szansę wygrywać. Ze słabymi rywalami jednak wystawianie Sivakova może być ryzykowne na wynik 0:0 bo on bardzo mało w ofensywie daje, jedyne co to że eliminuje element świecy w drużynie przeciwnej. Sivakov jednak kiedyś musiał grać lepiej, bo po pierwsze grał w Lidze Mistrzów z dobrym efektem, po drugie jednak Calgari po niego sięgnęło. Napewno można zweryfikować czy warto na niego stawiać oglądając całe mecze Bate w Lidze Mistrzów. Bo na podstawie obecnej formy i faktu, że nie jest naszym graczem to nie bardzo. Przede wszystkim widać, że wolno myśli i jakby strasznie wolno wykonuje wszystko. Jeżeli w Bate grał tak samo to moim zdaniem nie należy na niego stawiać.

Bunoza raczej na ławce, natomiast w meczu z teoretycznie słabszymi Widzewem i Ruchem u siebie spróbowałbym zamienić Jaliensa z Chavezem miejscami (Chavez na prawą).
Ostatnio edytowane przez Acapelo : 26.02.2011 o godz. 11:01.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:26.