
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 11.2005
Offline |
#11
|
Czy Was po.......iło? Nie mam zamiaru powtarzać banałów w stylu "nogi za ciężkie" czy "forma ma być na ligę, a nie teraz" bo jak się domyślam wszyscy domorośli znawcy futbolu zaprawieni w obserwacji przygotowań Wisły do ligi (w tym rzecz jasna sparingów) to wiedzą. Mam ....a wrażenie, że mecze ligowe nie wzbudzają takich emocji u niektórych jak sparingi. W lidze ktoś coś s.......i więc ogólnie niech idzie na ławe, a tu po sparingu jest od razu wypierdalanie połowy składu, wyprzedaż niczym w supermarkecie. Czy Was pojebało? Jak czytam, że "dzieci neo" realnie oceniają sytuacje na podstawie sparingu rozegranego bądź co bądź w pierwszym etapie przygotowań to jest to tekst rozpierdalający człowieka rozumnego na łopatki w czasie szybszym, niż Andrew zwiewał z ringu przed Tysonem. Przepszam, że co jest martwiące przed pucharami i secundo: jakimi pucharami? Wisła nie gra ....a w żadnych pucharach, gra w Pucharze Polski i Podbeskidzie zjemy na śniadanie, a pózniej trybik zaskoczy i będziemy świętować zwycięstwo w tych rozgrywkach. Dziękuje dobranoc.
Ostatnio edytowane przez Nergal : 30.01.2011 o godz. 23:08.
![]() The Apostasy ![]() |
|
|