
|
|||||||
| Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Warszawiak
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa
Offline |
#11
|
|
Jaka to niby strata dla Legii sprzedanie tego nieroba ?
Rozgrywanie 10 razy lepiej wychodzi Rado, a wolne 100 razy lepiej bije Kielbowicz, o kryciu i odbiorach nie mowie bo od tego to nie on byl, a dodatkowo jak musial to wychodzilo mu to jak kazdy widzial...fatalnie. W tej chwili ze swoimi fochami, brakiem krycia, pretensjami do wszystkich i swoja wizja druzyny ten darmozjad byl solidnym rezerwowym i nikim wiecej. Nie ma zadnego minusa wiazacego sie z odejsciem tego goscia, same plusy. Co do Turcji to tak jak napisal emj10, i nic wiecej. Ten kraj mimo ze jest tam coraz lepiej to i tak jeszcze ogromna bieda, a do tego klub nigdy nie moze byc wyznacznikiem stopy zyciowej danego kraju ![]() ![]() ![]() Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie |
|
|