
|
|||||||
| Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 04.2005
Offline |
#11
|
|
Żaden Polski klub nie trzyma grajka, za którego dają 4-6 mln euro. Żaden
Zresztą wątpię żeby w Udinese pracowali głupcy, nie można oceniać grajka poprzez pryzmat jednego meczu. Za 6 mln to oni mają już na teraz pewnego grajka kilka klas llepszego od Rudnevsa, któremu wyszedł strzał na pałę w Turynie i wielkie halo 2 mln euro to jest atrakcyjna suma ale przy niej jeszcze można się zastanawiać 6mln euro litości.. to jest fortuna dla nas, takie ceny chodzą w ligach o kilka klas lepszych od naszej i jest to nawet dla nich sporo kasy
Ostatnio edytowane przez aNouc : 11.01.2011 o godz. 15:27.
|
|
|