
|
|||||||
| Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Junior Member
Od: 05.2008
Offline |
#11
|
|
Mój skład mocno ofensywny:
Pawełek - Cleber, Marcelo, Głowacki - Błaszczykowski, Sobolewski, Szymkowiak, Kosowski - Boguski, Żurawski, Frankowski Ławka: Majdan, Uche, Baszczyński,Stolarczyk, Paweł Brożek, Moskal, Paulista Bramkarza nigdy dobrego nie mieliśmy, Dolha z wiadomych przyczyn odpada, Majdan miał dobry okres, ale wg mnie Pawełek zrobił więcej, Sarnata też oceniam gorzej. W obronie trójka środkowych obrońców Pomoc - brakuje miejsca dla Uche, Atak - przed Żurawskim i Frankowskim lekko z tyłu Boguski, może trochę na wyrost, ale wg mnie nie mieliśmy lepszego cofniętego napastnika. Niestety kontuzja sprawiła, że ostatnią rundę miał fatalną. |
|
|

|
||||||
|
|