Nie wiem o co Ci rafalek chodzi. Jak ja czytam Weszło to czuje się jakbym czytał TWSD.
nie chwalą bo nie ma czego, jest natomiast co krytykować - dlaczego tego nie robią?
po Legii cisną równo, nie trzeba daleko szukać -
http://www.weszlo.com/news/5928
to samo mogliby napisać o Wiśle, jednak nie piszą. dlaczego?
w ostatnim czasie było kilka dosyć kontrowersyjnych decyzji sędziowskich na korzyść Wisły które zaważyły o losie meczu a jednak Weszło milczy. w przypadku Legii piszą o wszystkich pomyłkach sędziowskich i jak to każda pomyłka sędziego = każde 3pkt może zaważyć o tytule MP. i tak można jeszcze pisać i pisać..