
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 05.2010
Offline |
#11
|
|
Przykro mówiąc ale my już nawet nie stoimy w miejscy. My się wręcz cofamy...
Drużyna nie wygląda... brakuje team spirit. Brakuje szybkości, opanowania, chęci gry, precyzji o technice i sile nie wspomne. Gdy trzeba strzelac podajemy, gdy trzeba podac strzelamy. Gdy należy gre przyśpieszyc my ją zwalniamy a gdy trzeba zwolnic i rozegrac spokojnie gre to jest dzida do przodu. Najbardziej denerwuje gdy jak już uda się rozegrac jakąs fajną akcje to w decydującym momencie jest zła decyzja, złe przyjęcie, strata... Byc moze strzelimy cudem bramkę ale to nie zmieni faktu że to jest jeden wielki żal... Co się stało z moją ukochaną drużyną? |
|
|