
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: WISŁA KRAKÓW SALVATOR
Offline |
#11
|
|
Nie. Jeśli dobrze zrozumiałem to miało brzmieć: sędziuje Małek więc NIE wygra Wisła.
Ja (i chyba większość Wiślaków) mamy alergię na tego rozjemcę a on chyba ma na Wisłę. Tak więc to obopólne uczulenie musi podnieść gorączkę przed i w trakcie meczową. Oczywiście, że Siejewicz powinien gwizdnąć karnego i wywalić Brożka za rękę a w meczu z Piastem strzeliliśmy gole po 2 spalonych. Oczywiście, że sędziowie się mylą. Ale czym innym jest się mylić a czym innym małymi błędnymi decyzjami rozwalać wynik i przebieg meczu. A akurat Małka obserwuję od lat i dziwnie ten gość właśnie w taki drobny sposób kręci Wisłę. Zdarzało się, że kluby bardziej lub mnie w ogólnym rozrachunku opłacalnie, zwracały się o nie sędziowanie przez panów X lub Y w ich spotkaniach. Prawie zawsze zastanawiałem się dlaczego my nie zrobiliśmy tego z Małkiem. No i po problemie bo podobno pogwiżdże Gil. Może wyjdziemy na tym gorzej ale na dziś nie ma powodów tak sądzić..... Powód: Gil
Ostatnio edytowane przez spartan : 05.05.2010 o godz. 20:10.
![]()
ANTY-RABBIN-FRONT
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|