
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: Gorlice
Offline |
#1
|
|
Z racji, że mamy 1 kwietnia, strony Wiślckie i nie tylko puściły bardzo ciekawe newsy ; p.
http://wislakrakow.com/www/showartic...rticleid=22949 http://wisla-online.pl/news/z-manche...e-stadionu-966 http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...lkarzy,1459264] Powód: błąd
Ostatnio edytowane przez Billy : 01.04.2010 o godz. 13:27.
![]()
- Jasiu , czemu akurat Wisła Kraków ?;.
- Proszę pani, mój pradziadek kibicował Wiśle, mój dziadek kibicował Wiśle,a teraz mój ojciec i brat kibicują Wiśle. - Ale Jasiu, tak nie można, trzeba mieć swoje własne poglądy, a gdyby twój ojciec był alkoholikiem a matka prostytutką? - To wtedy kibicowałbym Cracovii proszę pani. -------------- Samo tebe volim ja i više nikoga to ti kaže tvoja Torcida ! Hajduk Split |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|