![]() |
Wi¶lackie prima aprilis
Z racji, że mamy 1 kwietnia, strony Wiślckie i nie tylko puściły bardzo ciekawe newsy ; p.
http://wislakrakow.com/www/showartic...rticleid=22949 http://wisla-online.pl/news/z-manche...e-stadionu-966 http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...lkarzy,1459264] |
|
A ja przez chwile myślałem , że z tym Christowem to prawda :P
|
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane s± w GMT +1. Aktualna godzina to 08:52. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl