Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wi¶lackie prima aprilis (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7175)

Billy 01.04.2010 13:27

Wi¶lackie prima aprilis
 
Z racji, że mamy 1 kwietnia, strony Wiślckie i nie tylko puściły bardzo ciekawe newsy ; p.

http://wislakrakow.com/www/showartic...rticleid=22949

http://wisla-online.pl/news/z-manche...e-stadionu-966

http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...lkarzy,1459264]

crazykaro 01.04.2010 13:38

http://www.krakow.naszemiasto.pl/art...?kategoria=664

szczepanwislak 01.04.2010 13:43

A ja przez chwile myślałem , że z tym Christowem to prawda :P

SpoXsteR 01.04.2010 13:43

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...pierwsze_auto/

Billy 01.04.2010 13:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SpoXsteR (Post 879424)

to akurat jest prawda ;) Co do Hristova to przecież oficjalna tego nie potwierdziła . ; ] Fajny pomysł z tym meczem z United

maTyS. 01.04.2010 13:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szczepanwislak (Post 879423)
A ja przez chwile my¶lałem , że z tym Christowem to prawda :P

nie tylko Ty ;)

Griszka30KR 20.04.2010 21:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Billy (Post 879428)
to akurat jest prawda ;)

E tam ,prima...


Wszystkie daty podane s± w GMT +1. Aktualna godzina to 08:52.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl