
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Junior Member
Od: 10.2008
Skąd: KrK
Offline |
#1
|
|
Witam wszystkich, od pewnego czasu mam problem, o którym już chyba tylko tu mogę napisać ;-| Otóż kupiłem Wiślacką papierośnicę, z wbudowaną zapalniczką za 40 zł i (zakładając, że jest na gaz, jestem prawie pewien) to: http://www.sklep-tytoniowy.abc24.pl/...327&pro=231062
Teraz, kiedy gaz zaczął się kończyć, to wziąłem to całe JEM i od góry do tej małej dziurki od tyłu, wciskałem, by napełnić gazem.... i teraz ogień nie chce mi wypalić, na początku strzela dużym płomieniem, a później nie odpala, napełniałem to od razu z metalowej końcówki, może trzeba było tam coś nałożyć?! RATUJCIE! ![]() |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|