![]() |
Zapalniczka, PROBLEM Z GAZEM!!!
Witam wszystkich, od pewnego czasu mam problem, o którym już chyba tylko tu mogę napisać ;-| Otóż kupiłem Wiślacką papierośnicę, z wbudowaną zapalniczką za 40 zł i (zakładając, że jest na gaz, jestem prawie pewien) to: http://www.sklep-tytoniowy.abc24.pl/...327&pro=231062
Teraz, kiedy gaz zaczął się kończyć, to wziąłem to całe JEM i od góry do tej małej dziurki od tyłu, wciskałem, by napełnić gazem.... i teraz ogień nie chce mi wypalić, na początku strzela dużym płomieniem, a później nie odpala, napełniałem to od razu z metalowej końcówki, może trzeba było tam coś nałożyć?! RATUJCIE! |
Cytat:
sa do tego tematy np: http://www.wislakrakow.com/forum/sho...474#post843474 |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:53. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl