Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Zapalniczka, PROBLEM Z GAZEM!!! (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6941)

Thurin 19.01.2010 09:56

Zapalniczka, PROBLEM Z GAZEM!!!
 
Witam wszystkich, od pewnego czasu mam problem, o którym już chyba tylko tu mogę napisać ;-| Otóż kupiłem Wiślacką papierośnicę, z wbudowaną zapalniczką za 40 zł i (zakładając, że jest na gaz, jestem prawie pewien) to: http://www.sklep-tytoniowy.abc24.pl/...327&pro=231062

Teraz, kiedy gaz zaczął się kończyć, to wziąłem to całe JEM i od góry do tej małej dziurki od tyłu, wciskałem, by napełnić gazem.... i teraz ogień nie chce mi wypalić, na początku strzela dużym płomieniem, a później nie odpala, napełniałem to od razu z metalowej końcówki, może trzeba było tam coś nałożyć?! RATUJCIE!

DominoForza 19.01.2010 10:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Thurin (Post 843467)
... to wziąłem to całe JEM i od góry do tej małej dziurki od tyłu, wciskałem, by napełnić gazem.... !

ten fragment mnie powalil xD
sa do tego tematy np:
http://www.wislakrakow.com/forum/sho...474#post843474


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:53.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl