Mój syn zawiadomił mnie, że znalazł w internecie artykuł na temat historii klubu Wisła Kraków i zapytał czy to jest prawda. Po zaznajomieniu się z tym tekstem myślałem,że mnie szlag trafi. Jak można zamieścić tak nienawistny, szkalujący tekst o jakimkolwiek polskim klubie? Ile błota trzeba mieć w głowie, żeby go świadomie zamieszczać w internecie aby dotarł do największej liczby zwłaszcza młodych ludzi mieszając im w głowach i szerząc nienawiść? Niepokojące jest to, że tekst ten pojawił się ponownie na onet.pl 2.07.2009
(brak podpisu autora). Ja podaję link do tego tekstu z forum iGol z dnia 28.02.2009 :
http://forum.igol.pl/index.php?showtopic=3186
Napiszcie co o tym sądzicie? Gdzie są granice tolerancji,wolności i odpowiedzialności za słowa?
Ewa