![]() |
Gwardziści-obrzydliwy artykuł na temat Wisły
Mój syn zawiadomił mnie, że znalazł w internecie artykuł na temat historii klubu Wisła Kraków i zapytał czy to jest prawda. Po zaznajomieniu się z tym tekstem myślałem,że mnie szlag trafi. Jak można zamieścić tak nienawistny, szkalujący tekst o jakimkolwiek polskim klubie? Ile błota trzeba mieć w głowie, żeby go świadomie zamieszczać w internecie aby dotarł do największej liczby zwłaszcza młodych ludzi mieszając im w głowach i szerząc nienawiść? Niepokojące jest to, że tekst ten pojawił się ponownie na onet.pl 2.07.2009
(brak podpisu autora). Ja podaję link do tego tekstu z forum iGol z dnia 28.02.2009 : http://forum.igol.pl/index.php?showtopic=3186 Napiszcie co o tym sądzicie? Gdzie są granice tolerancji,wolności i odpowiedzialności za słowa? Ewa |
Ot, jakiś post jakiegoś frustrata na jakimś forum. Nie widzę powodu, aby nobilitować go osobnym tematem.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:50. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl