
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Krakow - Kazimierz
Offline |
#11
|
|
Wlasnie zapalilem szluga i po chwili znalazlem ten temacik.
Palilem w Polsce od 7 roku zycia, bo Kazimierz to byla taka dzielnica na ktorej wszyscy jarali. Pamietam rowniez, ze na kazdym meczu Wiselki potrafilem wypalic po dwie paczki. Przestawalem palic kilkakrotnie i nie jaralem przez ostatnie 10 lat, myslalem ze juz nigdy nie zapale. Bylem nawet bardzo radykalny w stosunku do palaczy, a w szczegolnosci do palaczek, az tu nagle przyszedl rozwod i znow jaram jak lokomotywa. Zycze wiec powodzenia tym co rzucili palenie. ![]()
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|