The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Kurt
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Wisła Śródmieście

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 22.09.2008, 16:15. Turniej "TWSD Kalambury 2008"
Regulamin naszych kalamburów oparłem na wspaniałym Literakowym Regulaminie Pana Premiera o co mam nadzieje się nie obrazi

Regulamin turnieju "TWSD Kalambury 2008"
1. Turniej rozgrywany jest na zasadach gry kalambury.nalezy byc swiadomym wszystkich wad i zalet tego rozwiazania
2. Turniej ma charakter rozrywkowy, podchodzenie do niego jak do walki na smierc i zycie, wystawi nadambitnemu sluszna ocene wsrod forumowej braci.
3.Uczestnicy proszeni sa o zachowywanie zasad fair play, czyli nie współpracowanie z innymi graczami, traktowanie każdego równo, oraz nie komunikowanie się z innymi graczami na przykład przez gg .
4. Gra odbywac bedzie sie w grupach(A,B,C) czterosobowych systemem wszyscy grają na raz z sobą, trzykrotnie, do 500 punktów, czas na malowanie 3 minuty. Ponieważ to turniej towarzyski, staramy się być elastyczni i najlepiej przez komunikatory lub PRIVy dogadać jeden termin w którym każdy będzie mógł zagrać. Gracz który będzie unikał kontaktu i próby dogadania się z innymi graczami, zostanie zdyskwalifikowany.
5. Kolejnosc w grupie ustalana jest na podstawie liczby zdobytych punktow we wszystkich trzech pojedynkach w grupie. W przypadku równej ilości punktów rzut monetą ;p.
6. Gracze maja czas do sobotyi do 24 na zakonczenie fazy grupowej, gdyż w niedziele wieczorem nie ma przeszkód aby rozegrać Wielki i mam nadzieje też że mały Finał.
7.Zawodnicy zostaną przydzieleni do grup metodą przydzielenia, która sprawdziła się w Literakach, a została zaproponowana przez Senseja.
A 1 6 7 12
B 2 5 8 11
C 3 4 9 10
8. Finał rozegramy metodą taką samą jak fazę grupową czyli do 500, 2 minuty na rysowanie, z tym że pojedynek rozegramy 5 razy. Finał jest 6 osobowy do finału awans uzyskają dwie najlepsze osoby z grupy. Finał zaczynamy i mam nadzieje że skończymy w niedziele. O Kolejności decydują punkty po 5 pojedynkach.

Wszystkich chętnych od razu też zapraszam na mały finał (miejsca 3-4) ten sam termin, na tych samych zasadach.
9. W turnieju udział wezmą:
1. Kurt C. (wersja 1)
2. Haidar (wersja 1)
3. Elendil (wersja 1) [nick na kurniku LordRegis]
4. w0lno. (wersja 3 / obojętne mi to)
5. TSWISELKA1 ( wersja nie ma znaczenia )
6.Prezydent TS (wersja 1)
7. Kobieta Wiślaka (kobietawislak) (obojętnie mi ;-) )
8. Precel z makiem (obojętne) - chłopak ma banana, więc się sam nie wpisze (w0lno. ósemkę zgubiłeś tu wcześńiej ;p)
9. Gucio25 (gugu_25), obojętne.
10. Sensej (1)
11. Prezydentowa

10. Gracze rozgrywaja kolejki dogadując się ze wszystkimi graczami raczej na Privach.
11. Po kazdym pojedynku strony musza przekazac tu jego wynik i potwierdzić.
12. Szanujmy sie.

W tym ustawieniu grupy wyglądają następująco:

Grupa A:
1.Kurt C.
6.Prezydent TS
7. Kobieta Wiślaka
12. Rafałek

Grupa B:
2.Haidar
5. TSWISELKA1
8.Precel z Makiem (tu będzie potrzebne jego gg, jeżeli jeszcze ma banana)
11.Prezydentowa

Grupa C:
3.Elendil
4.w0lno.
9.Gucio25
10.Sensej

Jeżeli wszyscy zgadzają się z takim układem turnieju, regulaminem, to od jutra możęmy się umawiać, do 24 ustalmy, że jest czas na dyskuję na temat kształtu turnieju.

Wszelkie Propozycje w temacie.
Ostatnio edytowane przez Kurt : 22.09.2008 o godz. 17:39.

Fanatykiem już nie będziesz jak na halę nie przybędziesz!
Tylko Wisła!

Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:15.