
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Junior Member
Od: 02.2022
Offline |
#11
|
|
Jedyne znaki zapytania w sumie na skrzydłach. Ja bym na pewno chciał widzieć Duarte, a z Kuziemką to tak trochę 10 na 11. Ale innej opcji nie ma, ew. Duarte przesunięty na prawo a na lewo Krzyżanowski wyżej skoro grał tak cały rok. Ale czy Fred na prawej stronie zagrałby dobrze? Niech sobie Kuba wejdzie z ławki, a Kuziemka po zwycięstwie 4:0 może zanotuje wzrost pewności siebie i pokaże coś więcej.
Osobiście uważam, że Biedrzycki to największy parodysta i powinien walczyć o miejsce na ławce co najwyżej, no ale Jop coś w nim widzi więc trudno mi zakładać, że skład będzie inny niż: Broda - Jaroch Biedrzycki Kutwa Lelieveld - Carbo Duda - Duarte Austriak Kuziemka - Rodado |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|