The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 26.05.2024, 16:08. Podsumowanie sezonu 2023/2024
Podsumowaniem tego sezonu powinno być wypalenie do gołej ziemi całego składu pierwszej drużyny, poza oczywiście Angelem, który jako jedyny może z podniesioną głową patrzeć w przyszłość i powinien szukać klubu z dala od tego bagna.

Trener:
Rude - moim zdaniem do pożegnania po sezonie, absolutnie nie zobaczyłem jakiegokolwiek progresu w grze po Sobolu, dramatyczne statystyki.

Bramkarze:
Cziczkan - moim zdaniem powinien zostać przedłużony
Broda - odpalić, wiecznie kontuzjowany, polski diament
Raton - spróbować odpalić, ewentualnie jako rezerwa

Obrońcy:
Jaroch - przedłużyć, solidny, ligowy wyrobnik
Junca - odpalić, zawodnik z problemami intelektualnymi
Uryga - niestety jeszcze dwa lata będziemy podziwiać jego schyłkowe popisy, proponuję przypakować jeszcze z 5kg przed następnym sezonem
Colley - solidny wyrobnik, zostanie jeszcze rok
Krzyżanowski - dać jeszcze rok szansy, jak się nie ogarnie, to do odpalenia
Satrustegi - odpalić, takich jak on na rynku jest na pęczki
Szot - zostawić na zmiennika, I liga to sufit jego możliwości
Łasicki - poziom Urygi, forma spadkowa, lepiej raczej nie będzie, można zostawić na zmiennika

Pomocnicy:
Sapała - zapłacić mu za zerwanie kontraktu i odpalić, to jest zakała tej drużyny, modelowy przykład opierdalacza
Villar - odpalić, takich jak on jest na pęczki na rynku
Bregu - nieporozumienie, odpalić
Alfaro - powinien jeszcze z rok pograć na poziomie, raczej solidny
Talar - ciężko coś napisać, zobaczymy od nowego sezonu
Dziedzic - jw.
Kutwa - jw.
Gogół - może będą z niego ludzie, o ile nie przegra z kontuzjami
Goku - cień zawodnika, stać go na więcej, kopie się niestety niemiłosiernie po czole, jako zmiennik może zostać
Duda - pewnie będą go próbowali opchnąć gdziekolwiek, żeby było za co zapłacić za ogrzewanie w zimie
Basha - miejsce inwalidów jest na emeryturze
Beana - jako zmiennik może zostać jeszcze rok
Olejarka - odpalić
Carbo - poza Angelem chyba najrówniej grający zawodnik, oczywiście nie bezbłędny, powinien zostać jako trzon składu na nowy sezon

Napastnicy:
Sobczak - jako zmiennik może zostać, jeśli ma być podstawowym napastnikiem w przyszłym sezonie, to w zasadzie dziś możemy ogłaszać upadłość
Żyro - pozytywny gość, ale niestety już nie nadaje się do gry w piłkę nożną
Omrani aka Ulani - wstyd mi, że ten typ w ogóle doznał zaszczytu założenia koszulki z Białą Gwiazdą

Rodado - absolutny MVP tej drużyny. Gdyby nie on, to dziś bylibyśmy w strefie spadkowej, a nie na styku barażowej. Angel - odejdź stąd jak najdalej, pnij się w górę, tutaj zgnijesz.


Jarosław Królewski - banialuki o tworzeniu w I lidze, z ZEROWYM budżetem, drużyny w oparciu o AI możemy raczej wyrzucić do kosza. Zainwestuj te pieniądze w dyrektora sportowego z jakimkolwiek dorobkiem, który potrafi się chociaż przedstawić po angielsku i trenera, który cokolwiek w piłce osiągnął. Dzięki kasie z PP i eliminacji w pucharach dostaliśmy jeden ekstra sezon nadziei, nie zmarnuj tego na wynajdowanie koła na nowo.
Ostatnio edytowane przez Patryko : 26.05.2024 o godz. 16:16.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:08.