
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#1
|
|
Podsumowaniem tego sezonu powinno być wypalenie do gołej ziemi całego składu pierwszej drużyny, poza oczywiście Angelem, który jako jedyny może z podniesioną głową patrzeć w przyszłość i powinien szukać klubu z dala od tego bagna.
Trener: Rude - moim zdaniem do pożegnania po sezonie, absolutnie nie zobaczyłem jakiegokolwiek progresu w grze po Sobolu, dramatyczne statystyki. Bramkarze: Cziczkan - moim zdaniem powinien zostać przedłużony Broda - odpalić, wiecznie kontuzjowany, polski diament Raton - spróbować odpalić, ewentualnie jako rezerwa Obrońcy: Jaroch - przedłużyć, solidny, ligowy wyrobnik Junca - odpalić, zawodnik z problemami intelektualnymi Uryga - niestety jeszcze dwa lata będziemy podziwiać jego schyłkowe popisy, proponuję przypakować jeszcze z 5kg przed następnym sezonem Colley - solidny wyrobnik, zostanie jeszcze rok Krzyżanowski - dać jeszcze rok szansy, jak się nie ogarnie, to do odpalenia Satrustegi - odpalić, takich jak on na rynku jest na pęczki Szot - zostawić na zmiennika, I liga to sufit jego możliwości Łasicki - poziom Urygi, forma spadkowa, lepiej raczej nie będzie, można zostawić na zmiennika Pomocnicy: Sapała - zapłacić mu za zerwanie kontraktu i odpalić, to jest zakała tej drużyny, modelowy przykład opierdalacza Villar - odpalić, takich jak on jest na pęczki na rynku Bregu - nieporozumienie, odpalić Alfaro - powinien jeszcze z rok pograć na poziomie, raczej solidny Talar - ciężko coś napisać, zobaczymy od nowego sezonu Dziedzic - jw. Kutwa - jw. Gogół - może będą z niego ludzie, o ile nie przegra z kontuzjami Goku - cień zawodnika, stać go na więcej, kopie się niestety niemiłosiernie po czole, jako zmiennik może zostać Duda - pewnie będą go próbowali opchnąć gdziekolwiek, żeby było za co zapłacić za ogrzewanie w zimie Basha - miejsce inwalidów jest na emeryturze Beana - jako zmiennik może zostać jeszcze rok Olejarka - odpalić Carbo - poza Angelem chyba najrówniej grający zawodnik, oczywiście nie bezbłędny, powinien zostać jako trzon składu na nowy sezon Napastnicy: Sobczak - jako zmiennik może zostać, jeśli ma być podstawowym napastnikiem w przyszłym sezonie, to w zasadzie dziś możemy ogłaszać upadłość Żyro - pozytywny gość, ale niestety już nie nadaje się do gry w piłkę nożną Omrani aka Ulani - wstyd mi, że ten typ w ogóle doznał zaszczytu założenia koszulki z Białą Gwiazdą Rodado - absolutny MVP tej drużyny. Gdyby nie on, to dziś bylibyśmy w strefie spadkowej, a nie na styku barażowej. Angel - odejdź stąd jak najdalej, pnij się w górę, tutaj zgnijesz. Jarosław Królewski - banialuki o tworzeniu w I lidze, z ZEROWYM budżetem, drużyny w oparciu o AI możemy raczej wyrzucić do kosza. Zainwestuj te pieniądze w dyrektora sportowego z jakimkolwiek dorobkiem, który potrafi się chociaż przedstawić po angielsku i trenera, który cokolwiek w piłce osiągnął. Dzięki kasie z PP i eliminacji w pucharach dostaliśmy jeden ekstra sezon nadziei, nie zmarnuj tego na wynajdowanie koła na nowo.
Ostatnio edytowane przez Patryko : 26.05.2024 o godz. 16:16.
![]() [35/54] Znafca internetowy za sezon 2023/2024 |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|