
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#11
|
|
Jeśli by to ode mnie zależało, z obecnego składu zostawiłbym Angela (kontrakt do 2025), Colley'a (kontrakt do 2025), Carbo (tutaj potrzebny nowy kontrakt), Dudę i Krzyżanowskiego (bo mimo wszystko potrzebujemy młodzieżowców, a z nich może jeszcze coś będzie), być może Villara.
To jest ten trzon zespołu. Reszta jest do zaorania, bo pokazali dobitnie w tym sezonie, że są za słabi nawet na I ligę. Oczywiście ze względów kontraktowych zostaną nam jeszcze na rok sabotażyści pokroju Sapały, ale tutaj ręce mamy raczej związane, bo są to zawodnicy nie do wytransferowania. ![]() [35/54] Znafca internetowy za sezon 2023/2024 |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|