The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 07.08.2023, 22:37
doktor granat napisał(a):Wyświetl post
Ten analityk-Białorusin był przez 10 m-cy trenerem BATE po czym dostał kopa i tyle ma osiągnięć. Na jakiej podstawie twierdzisz, że może zastąpić Sobola? Tzn. może tak jak Zając, Jop i stu innych, ale dlaczego właśnie on?
Również nie rozumiem fascynacji tym Bialorusinem.

Mieliśmy dwa duże wakaty w strukturach: CLJ U19 oraz rezerwy i w żadnym z tych przypadków Białorusina nie postawiono za kierownicą a miałby nim zostać dla 1 drużyny?

To już wolę inwestować w Filipka. Wszakże jego metody treningowe szczególnie podobały się Hyballi. Tyle że do tego wypadałoby go jeszcze gdzieś wypchnąć na otrzaskanie, a nie kisić jako koordynatora.

Patrząc chocby na karierę Szulczka, Szwargi czy nawet Feio, naprawdę nie trzeba mieć niewiarygodnie długiego stażu w prowadzeniu seniorskiego zespołu by być cenionym szkoleniowcem w PL (pomijając u Feio jego ego i ekscesy).

viktor56 napisał(a):Wyświetl post
Słuszna uwaga, też się nad tym zastanawiałem. Nie widać, żeby ktoś tam stał z boku i na bieżąco powtarzał po Sobolu po angielsku. Często przyglądam się jak reagują obcokrajowcy w kulisach, bo fascynuje mnie jak to jest pracować, gdzie bez przerwy gada do ciebie ktoś kogo w ogóle nie rozumiesz. Ktoś wie jak to jest zorganizowane?
Siewierski im tłumaczy po angielsku, a czego nie zrozumieją to Basha oraz Goku którzy już płynnie władają polszczyzna.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:13.