
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Junior Member
Od: 03.2018
Offline |
#10
|
|
Wyrywacie kilka linijek z kontekstu i robicie z niego jakiegoś ultra debila.
Nie chce się wcielać w adwokata, ale to już się robi nieśmieszne jak cały czas napierdala się na gościa czepiając się dosłownie wszystkiego. Jasne, można wytłumaczyć pewne kwestie trochę lepiej, ale to nie było oświadczenie, które się sprawdza milion razy, tylko rozmowa na żywo. Co do kwestii przygotowania fizycznego, to będzie to można ocenić w dłuższym okresie. Początek sezonu rozczarowujący. W PP oczywiście nie da się szukać usprawiedliwienia, w lidze liczyłem po 3 meczach na 4-6 pkt. Mamy 2, ale w każdym meczu mogło być coś więcej. Zobaczymy, czy w piątek będzie widać jakiś progress. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|