
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 09.2007
Offline |
#21
|
|
Mecz pod kontrolą, brakuje mi więcej strzałow na bramkę. Czasami mialem wrażenie ze chcą na sile podejść jak najbliżej bramkarza. I te ataki nabrały tempa dopiero w końcówce. Widać ile daje nam napastnik Turgeman, który zagrał parenaście minut i oddał 2 strzały kiedy to Tupta nie wiedział jak opanować pilke. Kuveljic znany jest z uderzenia. Dzisiaj był blisko.
Denerwuje mnie Zhukov. Cały czas gra na mine, mało brakowało a nie jedno podanie do obrońcy mogło być przejęte Szkoda straty 2 pkt bo można było odskoczyć Koronie. Teraz jeden mecz przegrany i już mamy ciepło. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|